POŻEGNIANIE Z „PIAF”

Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni zaprasza 16, 17 i 18 czerwca na ostatnie przedstawienia „Piaf” Pam Gems w reżyserii Jana Szurmieja. POŻEGNANIE Z TYTUŁEM!!!

Po 12 latach od premiery, 156 spektaklem żegnamy jeden z niekwestionowanych hitów naszego teatru – „Piaf” – z brawurową rolą Doroty Lulki. Opowieść o życiu „paryskiego wróbelka”, najpopularniejszej francuskiej pieśniarki i fascynującej kobiety!
Legenda francuskiej piosenki. Niezwykła kobieta i niezwykły głos. Jej biografia i twórczość fascynują do dziś nie tylko Francuzów. Jej życie pełne było porażek i sukcesów, awantur, nieszczęśliwej miłości i rozczarowań. Urodzona i wychowana w rynsztoku dotarła na sam szczyt, a drobną posturą i silnym głosem urzekła wszystkich. Pozostawiła po sobie wspaniałe piosenki i wiarę, że wszystko jest możliwe… O niej jest ten spektakl i o jej niesamowitym życiu. Dorota Lulka, która gra w spektaklu „Piaf” tytułową rolę została za nią uhonorowana szeregiem nagród artystycznych. Specjalnie dla Państwa przygotowała recital „Piaf po polsku”, który będzie można usłyszeć już w lipcu na Scenie Letniej w Orłowie.

Najnowsze aktualności