Super Środa – 26.10.2016

W Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni przygotowaliśmy promocję na zakup biletów na nasze spektakle grane do 20 listopada 2016 roku.
Tylko w środę, 26 października 2016 r. można zakupić bilety na spektakle repertuarowe w cenie 25 zł za bilet w kasie biletowej:
– w Teatrze Miejskim w g. 11-19
– online na stronie internetowej w g. 10-19
Każda z osób, która przyjdzie do kasy w dniu 26 października 2016 r. może zakupić 4 bilety w promocyjnej cenie na dany tytuł spektaklu.
Promocja nie dotyczy spektakli „Cafe Luna”, „Lot nad kukułczym gniazdem”..
Promocja nie łączy się z innymi promocjami.
Promocja nie dotyczy Biletu Prezentu.
Biletów zakupionych w dniu 26.10.2016 r. nie można zwrócić, z wyjątkiem odwołania spektaklu przez Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni.

Najnowsze aktualności

 

Kabaret Starszych Panów na Scenie Letniej w Orłowie

Chociaż przez cały premierowy dzień było deszczowo, to niebiosa ulitowały się nad artystami inaugurującymi 28. sezon Sceny Letniej w Orłowie, organizowanej przez Teatr Miejski w Gdyni. „Przybora. Kabaret metapsychiczny” rozpoczął się zgodnie planem, pomimo siąpiącego początkowo deszczu. Na szczęście ciężkie chmury znad Orłowa zostały przegonione przez wiatr, a publiczność bez przeszkód mogła zaliczyć sentymentalny powrót do inteligentnego humoru tekstów Jeremiego Przybory i piosenek Jerzego Wasowskiego.

 

Półmetek XI edycji konkursu im. Andrzeja Żurowskiego

Wyłoniono półfinalistów w konkursie na recenzje teatralne dla młodych krytyczek i krytyków. W XI edycji konkursu im. Andrzeja Żurowskiego kapituła analizowała 72 recenzje, które przysłane zostały przez 24 osoby. Wszystkie nadesłane prace spełniały kryteria wyznaczone w Regulaminie Konkursu.