Trwa konkurs na alternatywnych jurorów GND

Przypominamy, że trwa konkurs na jurorów Alternatywnej Nagrody Dramaturgicznej.

Szukamy 5 osób, miłośników teatru i literatury, którzy podczas finału 12. Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej, po przeczytaniu pięciu wybranych do finału sztuk i obejrzeniu ich czytań, będą mogli przyznać własną, niezależną od profesjonalnego jury, Alternatywną Nagrodę Dramaturgiczną. Na zgłoszenia czekamy do 20 marca pod adresem: info@teatrgombrowicza.art.pl

Teatr Miejski w Gdyni zaprasza wszystkie osoby pasjonujące się współczesnym teatrem i dramatem do zgłaszania swoich kandydatur na członków jury Alternatywnej Nagrody Dramaturgicznej. Zgłoszenia należy nadsyłać do 20 marca 2019 na adres info@teatrgombrowicza.art.pl. Zgłoszenie powinno zawierać krótkie oświadczenie „Dlaczego chcę zostać jurorem Alternatywnej Nagrody Dramaturgicznej”, oraz notę biograficzną. Oba teksty łącznie nie powinny przekroczyć jednej strony (ok. 2000 znaków).

Autorzy najciekawszych zgłoszeń zostaną zaproszeni do Teatru Miejskiego w Gdyni na rozmowę, która odbędzie się 30 marca 2019 o godz. 11.00. Przebieg tej rozmowy zdecyduje o wyborze piątki jurorów Alternatywnej Nagrody Dramaturgicznej.
Prace jury toczyć się będą w dniach 20-26 maja podczas 14. Festiwalu R@Port. Udział w jury będzie miał charakter społeczny. Nagrodą dla jurorów będzie zaproszenie na spektakle prezentowane w ramach festiwalu.

Najnowsze aktualności