Tylko w czerwcu drugi spektakl – taniej!

Drodzy Widzowie!
Zapraszamy do skorzystania z niepowtarzalnej promocji w naszym Teatrze!

Tylko w czerwcu kupując bilet normalny w cenie 60 zł na spektakl „Idąc rakiem” 9, 13 lub 14.06 za bilet na spektakl „Piaf” (7, 8 czerwca) lub „Sammy” (15, 16 czerwca) zapłacisz jedynie 30 zł!

Ilość miejsc w promocji ograniczona!

Więcej informacji w regulaminie promocji.

1. Regulamin promocji dotyczy specjalnej oferty cenowej na wybrane spektakle w miesiącu czerwcu 2013.

2. Spektakle objęte promocją: „Idąc rakiem” (9, 13, 14.06), „Piaf’ (7, 8.06), „Sammy” (15, 16.06).

3. Do zakupu promocyjnego biletu na spektakl „Piaf” lub „Sammy” upoważnieni są widzowie, którzy zakupili bilet normalny w cenie 60 zł na spektakl „Idąc rakiem”

4. Jeden bilet na spektakl „Idąc rakiem” upoważnia do zakupu jednego biletu promocyjnego na spektakl „Piaf” lub „Sammy”.

5. Promocja skierowana jest do widzów indywidualnych.

6. Promocje nie łączą się. Bilety ulgowe nie podlegają promocji.

7. Bilety zakupione w promocji nie podlegają zwrotowi ani wymianie.

Najnowsze aktualności

 

Kabaret Starszych Panów na Scenie Letniej w Orłowie

Chociaż przez cały premierowy dzień było deszczowo, to niebiosa ulitowały się nad artystami inaugurującymi 28. sezon Sceny Letniej w Orłowie, organizowanej przez Teatr Miejski w Gdyni. „Przybora. Kabaret metapsychiczny” rozpoczął się zgodnie planem, pomimo siąpiącego początkowo deszczu. Na szczęście ciężkie chmury znad Orłowa zostały przegonione przez wiatr, a publiczność bez przeszkód mogła zaliczyć sentymentalny powrót do inteligentnego humoru tekstów Jeremiego Przybory i piosenek Jerzego Wasowskiego.

 

Półmetek XI edycji konkursu im. Andrzeja Żurowskiego

Wyłoniono półfinalistów w konkursie na recenzje teatralne dla młodych krytyczek i krytyków. W XI edycji konkursu im. Andrzeja Żurowskiego kapituła analizowała 72 recenzje, które przysłane zostały przez 24 osoby. Wszystkie nadesłane prace spełniały kryteria wyznaczone w Regulaminie Konkursu.