Warsztat scenograficzny dla młodzieży i dorosłych z Andrzejem Sadowskim

Zapraszamy serdecznie na warsztat scenograficzny pod tytułem: „Fałszowanie przestrzeni”, towarzyszący premierze „Prawdy” w naszym teatrze.

Zajęcia związane z rekwizytem scenicznym oraz kreowaniem przestrzeni innej niż poprzednio była, poprowadzi Andrzej Sadowski: reżyser i scenograf, autor scenografii do „Prawdy. Komedii małżeńskiej” Floriana Zellera w reżyserii Zbigniewa Rybki (premiera: 4 lutego 2017 roku).

Wstęp na warsztat jest wolny dla wszystkich, którzy zamierzają zobaczyć spektakl.

Zgłoszenia: edukacja@teatrgombrowicza.art.pl

Najnowsze aktualności

 

Kabaret Starszych Panów na Scenie Letniej w Orłowie

Chociaż przez cały premierowy dzień było deszczowo, to niebiosa ulitowały się nad artystami inaugurującymi 28. sezon Sceny Letniej w Orłowie, organizowanej przez Teatr Miejski w Gdyni. „Przybora. Kabaret metapsychiczny” rozpoczął się zgodnie planem, pomimo siąpiącego początkowo deszczu. Na szczęście ciężkie chmury znad Orłowa zostały przegonione przez wiatr, a publiczność bez przeszkód mogła zaliczyć sentymentalny powrót do inteligentnego humoru tekstów Jeremiego Przybory i piosenek Jerzego Wasowskiego.

 

Półmetek XI edycji konkursu im. Andrzeja Żurowskiego

Wyłoniono półfinalistów w konkursie na recenzje teatralne dla młodych krytyczek i krytyków. W XI edycji konkursu im. Andrzeja Żurowskiego kapituła analizowała 72 recenzje, które przysłane zostały przez 24 osoby. Wszystkie nadesłane prace spełniały kryteria wyznaczone w Regulaminie Konkursu.