Cała Polska czyta dzieciom na Scenie Letniej Teatru Miejskiego w Orłowie!

22 lipca o godzinie 12.00 już po raz trzeci zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami i dziadkami do udziału w akcji Cała Polska czyta dzieciom.

Tegoroczne spotkania odbywają się pod hasłem dziecięcej literatury skandynawskiej. Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Zakamarki oraz wsparciu Nordea Bank Polska S.A., spotykamy się na Scenie Letniej Orłowie, by usłyszeć najpiękniejsze opowiadania dla dzieci i młodzieży.

W najbliższą niedzielę zapraszamy do wysłuchania opowieści „Medale odwagi” z książki „Piaskowy Wilk” Åsy Lind oraz „Ma Mu w ciemności” autorstwa Jujji i Tomasa Wieslanderów.

W roku wielkich imprez sportowych, po raz kolejny będziemy gościć u siebie gdyńskiego sportowca. Tym razem będzie to zawodnik gdyńskiego klubu Arka Gdynia Rugby Club. To on przeczyta dla nas wybrane fragmenty książek oraz zapozna dzieci z uprawianą przez siebie dziedziną sportu.

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci do aktywnego udziału w spotkaniach.

Wstęp wolny!

Dziękujemy gdyńskim rugbistom za zaangażowanie w akcję „Cała Polska czyta dzieciom”.
http://www.arkarugby.pl/kontakt.html

Galeria

Najnowsze aktualności

 

Jubileusz 30-lecia pracy artystycznej Rafała Kowala

Miło nam poinformować, że Rafał Kowal, aktor Teatru Miejskiego w Gdyni, rolą Piotra Kloca w „Śnie nocy letniej”, świętować będzie 20 maja 2023 roku jubileusz 30-lecia pracy artystycznej.