Cała Polska czyta dzieciom na Scenie Letniej Teatru Miejskiego w Orłowie!

22 lipca o godzinie 12.00 już po raz trzeci zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami i dziadkami do udziału w akcji Cała Polska czyta dzieciom.

Tegoroczne spotkania odbywają się pod hasłem dziecięcej literatury skandynawskiej. Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Zakamarki oraz wsparciu Nordea Bank Polska S.A., spotykamy się na Scenie Letniej Orłowie, by usłyszeć najpiękniejsze opowiadania dla dzieci i młodzieży.

W najbliższą niedzielę zapraszamy do wysłuchania opowieści „Medale odwagi” z książki „Piaskowy Wilk” Åsy Lind oraz „Ma Mu w ciemności” autorstwa Jujji i Tomasa Wieslanderów.

W roku wielkich imprez sportowych, po raz kolejny będziemy gościć u siebie gdyńskiego sportowca. Tym razem będzie to zawodnik gdyńskiego klubu Arka Gdynia Rugby Club. To on przeczyta dla nas wybrane fragmenty książek oraz zapozna dzieci z uprawianą przez siebie dziedziną sportu.

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci do aktywnego udziału w spotkaniach.

Wstęp wolny!

Dziękujemy gdyńskim rugbistom za zaangażowanie w akcję „Cała Polska czyta dzieciom”.
http://www.arkarugby.pl/kontakt.html

Galeria

Najnowsze aktualności

 

Zdenka Pszczołowska opowiada o „Lizystracie” Przemysławowi Guldzie

Młoda, ale już uznana reżyserka, Zdenka Pszczołowska, przygotowała w Teatrze Miejskim w Gdyni zaskakującą adaptację antycznego dramatu – „Lizystraty”, w której antyk łączyć się będzie z science fiction – pisze Przemysław Gulda w Gazecie Wyborczej Trójmiasto online.

 

Kosmiczna „Lizystrata” w Miejskim. Jutro premiera

Na scenie Teatru Miejskiego w Gdyni już wkrótce zrobi się nieziemsko. Starożytne dzieło Arystofanesa zostanie osadzone w różnych światach i czasach. Bohaterowie przeniosą się w przestrzeń kosmiczną. A wszystko w spektaklu „Lizystrata, czyli strajk kobiet”, który dotknie uniwersalnych niepokojów ludzkości. Premiera już 17 lutego – pisze Magdalena Czernek na stronie www.gdynia.pl