Lato zaczyna się w Gdyni!

Teatr Miejski włącza się w Alternatywne Zwiedzanie Miasta, organizowane w ramach artystycznego wydarzenia plenerowego: „LATO ZACZYNA SIĘ W GDYNI: CudaWianki”.
26 czerwca 2010 o godz. 14.00 zapraszamy na magiczną godzinę w teatralnym labiryncie Witolda Gombrowicza, czyli spacer po zakamarkach teatralnych, zwiedzanie miejsc zazwyczaj niedostępnych dla widzów: garderoby, sceny i jej kulis, pracowni krawieckiej i rekwizytorni. Głowa Meduzy, karabela, skrzydło Anioła, kostium uwodzicielskiego Hrabiego de Valmont z Niebezpiecznych związków i przebiegłej Cruellli de Moon ze 101 dalmatyńczyków oraz wiele innych niesamowitych rekwizytów i kostiumów teatralnych – na wyciagnięcie ręki.
Na teatralnym szlaku spacerowicze spotkają się również z aktorkami Teatru Miejskiego: Olgą Barbarą Długońską i Anną Iwasiutą, które zaprezentują etiudę teatralną i zaproszą widzów do udziału w ćwiczeniach teatralnych!
Dodatkową atrakcją spaceru będzie możliwość wygrania dwóch podwójnych zaproszeń na Scenę Letnią Teatru Miejskiego. Oprócz tego, każdy uczestnik spaceru otrzyma teatralną niespodziankę.

Więcej informacji na stronie: www.cudawianki.eu

Najnowsze aktualności

 

Żegnamy Jerzego Stuhra

Żegnamy Jerzego Stuhra (18.04.1947 – 9.07.2024)

Z ogromnym smutkiem przyjmujemy informację, że zmarł Jerzy Stuhr. Wspaniały aktor, polonista, profesor sztuk teatralnych, wieloletni juror Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej.