„Lizystrata, czyli strajk kobiet” – warsztaty scenograficzno-kostiumograficzne dla młodzieży i dorosłych

Zapraszany na wyjątkowe warsztaty scenograficzno-kostiumograficzne związane z premierą sztuki „Lizystrata, czyli strajk kobiet”. Zajęcia odbędą się 3 lutego 2024 r. w godz. 10.00-12.00 na Małej Scenie naszego Teatru, a poprowadzą je: Anna Oramus i Magdalena Mucha, pracujące przy realizacji spektaklu. Opowiedzą o specyfice pracy scenografa i kostiumografa, pokażą związki między poszczególnymi elementami dzieła teatralnego, a także zainspirują do własnych poszukiwań twórczych.

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: edukacja@teatrgombrowicza.art.pl do 30 stycznia.

Ilość miejsc ograniczona!

Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko, wiek, telefon kontaktowy. Przed zgłoszeniem prosimy o zapoznanie się z informacjami organizacyjnymi.

 

Informacje organizacyjne:
– Na warsztaty zapraszamy młodzież i dorosłych
Koszt: 10 zł/osobę. Płatności należy dokonać w kasie lub przelewem, po przyjęciu zgłoszenia przez organizatorów, najpóźniej do dnia 30 stycznia 2024 r.

Dane do przelewu:

Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni

PKO BP SA 09 1440 1084 0000 0000 0626 5375

Bema 26

81-381 Gdynia

W tytule przelewu proszę wpisać: WARSZTATY LIZYSTRATA, IMIĘ I NAZWISKO

Materiały do szkicowania będą zapewnione, można również pracować na własnym laptopie lub tablecie

Najnowsze aktualności

 

Pracuj w kulturze!

Pracuj w kulturze! Nasz Zespół poszukuje Specjalisty/Specjalistki ds. Promocji. Znasz kogoś, kto może być zainteresowany?

 

Zdenka Pszczołowska opowiada o „Lizystracie” Przemysławowi Guldzie

Młoda, ale już uznana reżyserka, Zdenka Pszczołowska, przygotowała w Teatrze Miejskim w Gdyni zaskakującą adaptację antycznego dramatu – „Lizystraty”, w której antyk łączyć się będzie z science fiction – pisze Przemysław Gulda w Gazecie Wyborczej Trójmiasto online.